Čtvrtek, 16. září

Pár slov k starým i novým přítomným.

klubačice 4.7.2021

Do zavedeného poklidného stereotypu vtrhl uragán nových diskutérů se svými dlouhodobými zaběhnutými zvyklostmi. Všichni jste upřímně vítání, ciťte se jako doma. Nevznikl žádný neřešitelný problém kvůli vaší přítomnosti, nějaký vyčnívající jedinec se dá zklidnit. Ale pochopte, že jste způsobili zmatek, který potřeboval pár dní na to, abychom se sžili a poznali vzájemně svoje zvyky a požadavky. Tady to bylo většinou o politických tématech z médií a diskuzí k nim. Kecací chaty nic moc.  To je vaše doména. O většině z vás není nic známo, v klidu jste si založili svoje diskusní chlívečky, bavíte se a jste neviditelní, početně jste přínosem. Kdo chtěl, se v klidu domluvil. Kdo další chtěl, začal dupat a vykřikovat „já chci, já chci!“ Bohužel, takovýto způsob vyvolá odezvu. Jak pozoruji, máte pro malou hrstku lidí vlastní komůrky a těch skupinek je víc. Nikomu to nevadí, jsou  to vaše ustálená pískoviště, bavte se podle svých představ. Časem se víc rozkoukáte, možná nakouknete na novinky a zprávy, přidáte se ke stávajícím diskutérům. Ale chce to čas. A prosím naše kmenové divochy: vydržte ten nápor, každá bouřka se přežene a po bouřce vyjasní obloha.

A teď konkrétně:

Sport – fotbal, tenis, hokej – každý má roky svoji kolonku, diskuze průběžně podle situace, žádné problémy. Stačí myslet a založit téma např. „Pokec u tetky Romči“ a byl by klid. Rozbourat násilím stávající vybudovaný domeček je obtížné, ale po vzájemných vysvětleních je vždy možný nějaký rozumný ústupek. A o tom to mělo být. 

Dále téma fotky – vyplknout za týden přes 440 fotek u třech témat, kde z těch 440 fotek je pouze max. 30 komentovaných příspěvků,  je k nepochopení. Proč se v tom pokračuje, když je zájem téměř nulový? Bylo by lepší ty fotky rozdávat někde na nádraží, jistě by to měla větší efekt. Tento web je diskusní, ale témata bez zájmu ostatních jen pro vyjádření nějakých mindráků jednotlivce sem určitě nepatří.

Přeji všem hezké soužití.

Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s ukládáním cookies ve Vašem prohlížeči.